Ferrum

Fabryka okien i drzwi FERRUM jest niekwestionowanym liderem wśród producentów okien PVC na profilach ALUPLAST.

Stegu

W bogatej ofercie firmy Stegu można znaleźć kamień dekoracyjny, płytki cegłopodobne, kamień naturalny oraz panele drewniane

DRE

DRE – Drzwi Dobrych Wnętrz. Jedna z najbardziej znanych marek wśród producentów drzwi w Polsce.

ERKADO

ERKADO to nazwa handlowa, która od 2010 roku obejmuje działalność detaliczną, hurtową i eksportową w zakresie produkcji i sprzedaży drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych oraz ościeżnic.

WIŚNIOWSKI

Szeroki wybór bram charakteryzujących się nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem.

DOMINO

Lider w produkcji i dystrybucji klamek, okuć stolarki otworowej na polskim rynku. W ofercie stylowe klamki, wizjery, zawiasy, zamki, gałki, odbojniki i inne elementy okuć drzwiowych.

KMT

Lider produkcji drzwi stalowych drzwi stalowych wewnętrznych, zewnętrznych, antywłamaniowych w Polsce.

Creativa by Cezar

Sztukateria wewnętrzna, listwy dekoracyjne, listwy sufitowe, listwy ozdobne ścienne, przypodłogowe i inne elementy do wnętrz.

ARTUS

Firma „ARTUS” powstała w 1995 roku wytwarza szeroką gamę drzwi wewnątrzlokalowych.

Medos

Wiodący producent parapetów wewnętrznych i zewnętrznych. PCV, MDF laminowane, postforming, konglomerat, marmur, granit, stal i aluminium.

prime by mardom

Mardom to lider wśród producentów osłon okiennych, karniszy i elementów dekoracji okien.

Mardom Prime jest częścią grupy Mardom.

REM

REM jest firmą pracującą na rynku polskim od 1994 roku, specjalizującą się w sprzedaży materiałów wykończeniowych do dekoracji wnętrz i elewacji.

VALPAINT

Firma VALPAINT to wiodący na rynku włoskim producent farb i tynków dekoracyjnych, oraz powłok użytkowych stosowanych w architekturze wnętrz.

Novacolor

Novacolor to światowy lider w tynkach dekoracyjnych, który ma siedzibę we Włoszech. Novacolor oferuje kompletny asortyment niepowtarzalnych materiałów dekoracyjnych do ścian, podłóg i elewacji, a także do renowacji zabytków.

PRESTIGE Decor

PRESTIGE Decor to wiodący producent podłóg drewnianych oraz innych akcesoriów wyposażenia wnętrz, listw przypodłogowych z MDF.

Arbiton

Wiodący producent artykułów przeznaczonych do wykończenia i dekoracji wnętrz. Oferuje profesjonalne podkłady podłogowe dedykowane różnym typom podłóg.

Doorsy

Producent drewniachych okien, drzwi zewnętrzych i wewnętrznych.

KORNER

Jest jednym z największych europejskich producentów wyrobów wykończeniowych listew i akcesoriów.